Täname, et külastate meie veebilehte! :)

Teenused

"Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions."

-Albert Einstein

Meie teenused

Valgusdekoratsioonid on pealtnäha väga lihtsad asjad, aga nende olulisust pimedal ajal ei tohiks alahinnata. Valgusel on omadus inimeste meeleolu parandada ja energiataset tõsta. Meil kõigil on olnud elus olukordi, kus näeme midagi tõeliselt liigutavat ja jahmatamapanevalt ilusat. Nendel hetkedel jääb aeg viivuks seisma ja korraks ununevad kõik igapäevaelu mured ning loeb ainult see üks hetk. Hästi läbimõeldud ja disainitud valgustuslahenduste abil on võimalik ise luua õhustikku, millesse sattuvad inimesed hetkeks seisatavad, et kogeda täiel rinnal seda, mis nende silme ette on pandud.

Valgusdekoratsioonide väljamõtlemise ja tootmisega tegelemegi Haloneris selleks, et saaksime võimalikult paljudele inimestele pakkuda rohkem neid hetki mil korraks ununeb kõik muu ja inimest valdab siiras rõõmutunne.

Konsultatsioon

Vahel tekib soov muutusteks. Tekib soov äratada hall ja igav ellu, teinekord jällegi muuta midagi ilusat veelgi kaunimaks. Aga millised võimalused üldse on ning kust tuleks alustada? Meie meeskonnaga koos leiame nendele ja paljudele teistelegi küsimustele kindlasti vastuse.

Disain

Kui lähteülesanne on koostatud ja kinnitatud, saab algust teha disainiga. Püüame oma disainis olla alati omanäolised ning erilised, kuid seeläbi ei unusta kindlasti kliendi soove ning eelistusi. Peame oma töödes oluliseks terviklikkust. See tähendab seda, et vaatame alati laiemat pilti kui dekoratsioon ise. Arvestame ka toodet ümbritsevat keskkonda - kuidas toode sobitub ümbritsevaga ning kuidas ümbritsev keskkond mõjutab meie toodet ning selle eluiga.

Müük

Erinevate võimaluste ning ideede vahel kaaludes aitame soovi korral kindlasti valiku tegemisel omalt poolt kaasa, et teostuseni jõuaks just see parim lahendus. Mõõdame oma edu eelkõige müüdud täiuslikes lahendustes ning kliendirahulolus, mitte müüdud toodete hulgas. Usume, et just nii on võimalik meie ja kliendi vahel tekitada positiivne ning kauakestev sümbioos.

Tootmine

Meie tooted toodetakse Eestis, Valga Vallas asuvas tootmiskompleksis käsitööna. Tootmises kasutame ainult kvaliteetseid ning testitud toormaterjale. Kogu tootmisprotsessi vältel paneme suurt rõhku kvaliteedile, mis väljendub toote ohutuses, väljanägemises ning elueas. Kuna omame võimekust toota oma tooted ise, siis suudame seeläbi olla paindlikud nii toodete eripäras kui ka tarneaegades.

Installatsioon

Soovime, et meie teenuste pakett oleks terviklik, mistõttu oleme soovi korral kliendile abiks nii toodete installatsioonil kui ka demontaažil. Nii saab klient olla kindel, et tooted on nõuetekohaselt paigaldatud, ohutud, ning näevad välja täpselt nii nagu varasemalt kokkulepitud. Oleme sertifitseeritud ning omame vastavaid lube, mis annavad meile õiguse teostada elektriga seotud toiminguid kuni 1000V elektripaigaldistes, k.a. Elektrilevi paigaldistes (nt. Tallinna linna tänavavalgustuses).

Järelteenindus

Kõikidel meie toodetel ning teostatud töödel on garantii 24 kuud. Võtame järelteenindust väga tõsiselt ning tegeleme  probleemide esinemisel olemasolevate klientidega alati esmajärjekorras. Objektide korral, mis vajavad kõrgemat tähelepanu ning kiiremat reageerimist pakume lisateenusena valmisolekut probleemide lahendamiseks 24/7.
Peale 24 kuu möödumist ei pea aga muret tundma, et meie järelteenindus on lõppenud. Pakume ka edaspidi oma klientidele toodete hoolduse ning vajadusel ladustamise teenust.