Täname, et külastate meie veebilehte! :)

Halonerist

„Everything you can imagine is real“

-Pablo Picasso

Halonerist

Ettevõte Haloner asutati aastal 2016 eesmärgiga luua innovatiivseid, kõrgetasemelisi ja kvaliteetseid valgustuslahendusi. Meie tootevalik koosneb valgusdekoratsioonidest, valgusskulptuuridest ja eritellimusena valminud disainvalgustitest.

Oma igapäevases loometöös püüdleme alati parima võimaliku tulemuse poole ning leiame igale kliendile sobiva ja meelepärase lahenduse oma tootekataloogis esindatud või kliendi lähteülesande alusel valmistatud valgustuslahenduste näol.

"Ideaalset lahendust ei ole meie füüsilises maailmas olemas. Pidevalt paremuse poole püüeldes on aga võimalik saavutada midagi väga ideaalilähedast ning aeg-ajalt sünnib selle tulemusena midagi tõeliselt erilist".

-Haloner

Missioon

Haloner disainib, toodab ja müüb kvaliteetseid ning nii disainilt kui funktsionaalsuselt erilisi dekoratsioone, mis pakuvad hämaratel aegadel emotsiooni ning silmailu kõigile.

Visioon

Haloneri visioon on olla Põhja-Euroopas tunnustatud ning tehnoloogiliselt võimekaim valgusdekoratsioonide tootja, kes suudab ka kõige nõudlikumates oludes tulla välja esmaklassilise idee ning teostusega.

Eesmärk

Meie eesmärk on olla kliendile suurepärane partner nii disaini, müügi kui ka järelteeninduse faasis. Just kliendile orineteerituses näeme võtit olla valik nr. 1!

Põhiväärtused

Avatus - Rõõmuga jagame oma ideid ning sama suure rõõmuga kuulame ka klientide omi.
Usaldus - Oleme iseenda kui ka oma klientide suhtes ausad ning tegutseme läbipaistvalt.
Täpsus - Peame oluliseks täpsust nii meie tööde kvaliteedis kui ka tähtaegades.

Meie meeskond

Raigo Lill
raigo@haloner.com
+372 5566 0961

Ei tea täpselt kelle poole peaks oma küsimusega pöörduma?